Hledáme na webu chybové 404 stránky (přes GA custom report)

Picture Pokud nějaká url adresa na vaší doméně neexistuje (neexistovala vůbec, byla změněna nebo odstraněna) měl by web vrátit správnou informaci. Informaci pro uživatele webu tzn. co se stalo a co se s tím dá dělat. Zároveň by ale měl vrátit i správnou informaci pro vyhledávací roboty tzn. vrátit chybový http kod 404, aby třeba Google věděl, že tuhle stránku už nemá ve vyhledávání nabízet. Pěkně jsme to vyřešili třeba na webu Geosan-development.cz Kompletní článek najdete na Blogu 3sixty.


Shop360 – co dělat když hledání nic nenajde

V Google Analytics lze sledovat kolik návštěvníků stránek použilo interní vyhledávání na webu. Pokud vyhledávání funguje správně, měly by být statistiky pro skupinu kdy vyhledávání nějaké zboží / článek najde výrazně lepší než když nenajde nic (žádné zboží v nabídce nemáte). U projektu Posters.cz je konverzní poměr (objednávka) uživatelů co něco najdou cca 3,6% zatímco ti co nic nenajdou zpravidla odcházejí, stránka má vysoký počet exitů a konverzní poměr 1,4%. To je dáno také tím, že někteří uživatelé když nic nenajdou, zadají vyhledávací dotaz znovu a jinak. Tomu v Google Analytics odpovídá metrika % zpřesnění vyhledávání. Pokračovat na celý článek na blogu 3sixty.


Webem to začíná, využijte i dalších marketingových služeb 3sixty

Kvalitní internetová prezentace je základ. Pokud se rozhodnete mít firemní stránku na službě Web360 anebo internetový obchod na Shop360 nemusíte tento problém již dále řešit. Pokud chcete ale získávat nové zákazníky a uspět, musíte se na marketing dívat v širších souvislostech. Neuděláme za vás všechno. Nejsme odoborníci na váš sortiment a nedokážeme vašim zákazníkům odborně poradit. Umíme ale poradit vám jak se zviditelnit a kontakty si udržet. 3sixty vám nabídne vhodnou formu propagace. Můžeme pro vás připravit kompletní marketingovou strategii anebo jenom vytisknout letáčky, záleží na vás. Mezi nejžádanější služby při spolupráci na internetových prezentací patří optimalizace pro vyhledávače a správa PPC kampaní. Spolu s vámi budeme hledat cestu, jak prezentovat vaše služby tak, aby byly pro zákazníky zajímavé a zároveň se objevily na prvních pozicicích ve vyhledávačích. Můžeme využít sociálních sítí jakou je Facebook a pomoci vám se správou vašeho profilu a tvorbou zajímavého obsahu. Podívejte se na prezentaci pro Europosters, kde zajišťujeme kompletní interentový marketing. Tím to ovšem zdaleka nekončí, můžete si přát oudoorovou kampaň nebo realizaci soutěží pro vaše zákazníky anebo eventové a zážitkové akce pro vaše obchodní partnery. Kontaktuje obchodní oddělení 3sixty.


Pro neziskové organizace pracujeme zdarma!

Picture

Pro neziskové či obecně prospěšné organizace a spolky pracujeme zadarmo. Pokud sami pomáháte ostatním a potřebujete pro své aktivity dobře vypadající interentovou prezentaci, dostanete ji od nás kompletně připravenou. 3sixty vám připraví interentovou stránku na službě Web360 a to včetně individuálního designu, naplnění obsahu a případných dalších souvisejících služeb (pomoc s registrací domény, konzultace k interentové problematice) apod. Pokud tedy chcete této nabídky využít, neváhejte nás kontaktovat.

více...

Web360 partnerem projektu AGEL

Picture Web360 se stal partnerem projektu AGEL – CZECH. Pro partnery AGEL jsme připravili speciální verzi šablony využívající službu Web360. Všichni partneři tak mají k dipozici profesionální design stránek spolu se základním obsahem. Rozšíření stránek pak již může každý partner provádět samostatně z administrace služby.


Prvních 30 zákazníků na Web360!

Necelé 3 měsíce od spuštění služby pohání Web360 již 30 internetových prezentací. Redakční systém využíváme pro prezentace klientů i naše vlastní projekty. Tato nabídka se také ukázala velmi vhodná pro tvorbu microsite na podporu reklamních kampaní. Výhodou je především rychlost spuštění a také pouze měsíční platba za pronájem, takže ji lze s výhodou využít i pro časově omezené kampaně kde není důvod investovat velké částky do tvorby vlastního redakčního systému a internetových stránek.